TEKMOVANJA SE NADALJUJEJO

Atletski miting “Zvezde prihodnosti” BLED – 23.08.2020

Manca Mlekuž, Barbi Melihen in Tim Žgajnar so se kmalu po pripravah želeli preizkusiti v krajših razdaljah.

Manca Mlekuž je z rezultatom 29,21 na razdalji 200m zasedla 2.mesto. Tim Žgajnar je z rezultatom 39,48 na razdalji 300m za skoraj 2 sekundi izboljšal svoj osebni rekord, ter ponovno podrl klubski rekord, ki ga je nosil Sašo Zorč z rezultatom 40,04 ter zasedel odlično 2.mesto. Barbi Melihen je na razdalji 200m z rezultatom 31,31 med članicami zasedla 3.mesto

Slika Tima nam žal manjka a glede na prihajajoča tekmovanja verjamemo da ga bodo naši fotografski ekrani še kdaj ulovili na stopničkah.

POKAL SLOVENIJE V GORSKIH TEKIH – 6. KRONOMETER NA BUKOVCO29.08.2020

Manca Mlekuž naša najbolj zagreta gorska tekačica je končno učakala gorski tek! Njeno nestrpno pričakovanje in dober tek sta ji prinesla odlično tretje mesto.

31. MEDNARODNI ATLETSKI MITING – NOVO MESTO 02.09.2020

Mednarodnega atletskega mitinga se je udeležil Tobi Gaberšček, ki je na razdalji 1500m z rezultatom 3:56,44 zasedel 4.mesto

Iskrene čestitke za vse dosežene rezultate!