Ulični tek v Prijedoru

Člani Tekaškega društva Bovec so ob prazniku pobratenega mesta Prijedor zastopali bovške in slovenske barve na jubilejnem petindvajsetem Uličnem teku. Prijedorčani so se tudi tokrat izkazali kot odlični gostitelji. Ponedeljkovo druženje z člani Atletskega kluba Prijedor bo vsem ostalo v lepem spominu. Na tekmovalnem področju so Bovčani osvojili dva kompleta odličij. Manca Mlekuž in Tim Žgajnar sta med vrstniki prepričljivo osvojila prvi mesti. Srebrni odličji sta si na ulicah Prijedora pritekli Niki Mlekuž Kamarić in Barbi Melihen. Kompleta odličij sta dopolnila z bronom Tia Žagar in Nejc Žagar. Odlične nastope so zaokrožili še: Kimi Melihen, Matic Žagar, Eva Žgajnar, Ines Sabotič in Kaja Mlekuž. Slike si lahko ogledate v galeriji slik.