Peteroboj pionirskih reprezentanc – Varaždin

Varaždin je bil gostitelj peteroboja pionirskih atletskih reprezentanc Češke, Slovaške, Madžarske, Slovenije in Hrvaške. Za slovensko izbrano vrsto je uspešno nastopil član Tekaškega društva Bovec – Tobi Gaberšček. Tobi je v svoji paradni disciplini 3000 m osvojil peto mesto, ter izdatno izboljšal svoj osebni in klubski rezultat v tej disciplini, ki znaša 9.17.65. Bravo Tobi!!!

Atletsko društvo Bled je pripravilo enega zadnjih mitingov na prostem v letošnji sezoni. Prek 20 članov Tekaškega društva Bovec je nastopilo na Bledu. Za večino je bilo to prvo srečanje z tovrstnimi tekmovanji, ter pridobivanje izkušenj. Najvidnejši bovški rezultat je dosegel Anže Vončina, v najmlajši pionirski kategoriji je osvojil srebro v skoku z mesta in bron v teku na 60m. Četrti mesti sta v kategoriji U-10 zabeležila Mathias Mlekuž v teku na 60 m in Niki Mlekuž Kamarić v skoku v daljino in teku na 60 m. Mlekuž Manca si je priskakala peto mesto v skoku v daljino med pionirkami U-12. Pod šesti rezultat se je podpisal Kimi Melihen med pionirji U-12 v teku na 60m.
ISKRENE ČESTITKE VSEM!